مسقط

نقاط گردشگری

مسقط

[vc_row][vc_column][us_separator size=”custom” height=”32px”][vc_single_image image=”3711″ img_size=”800*800″ alignment=”center”][us_separator size=”custom” height=”32px”][vc_column_text]? مسقط پایتخت عمان و بزرگترین کلانشهر آن می باشد که گاهی جواهر عربستان نیز نامیده می شود چرا که باغ هایی عجیب و جالب، پارکهایی مدرن برای کودکان و سواحلی زیبا دارد و توریستهای زیادی را به خود جذب نموده است. آبهای درخشان، کوههای طلایی، پیشینه تاریخی و بناهای به جا مانده از آن، جلوه خاصی به این شهر مدرن بخشیده اند. مسقط، Muttrah و Ruwi محله های اصلی این شهر هستند که می توان فعالیتهای مختلفی در آن ها داشت. اگر اهل خرید هستید می توانید به Muttrah بروید و از مغازه های آن دیدن کنید. طرفداران هنر و موزه می توانند از موزه ملی در Ruwi بازدید کنند. اگر می خواهید دراز بکشید و ریلکس کنید، سواحل طلایی مسقط انتخاب مناسبی است.

? آب و هوای مسقط در تمام طول سال گرم استوایی و کویری است. گرم ترین ماه سال ماه می و سردترین ماه دسامبر می باشد. بهترین زمان سفر به مسقط طی فصل زمستان (اکتبر تا مارس) است که فصل اوج توریست نیز می باشد. فصل تابستان (آوریل تا سپتامبر) فصل حراج است ولی هوا بسیار گرم و مرطوب بوده و برای سفر مناسب نیست.? مسقط پایتخت عمان و بزرگترین کلانشهر آن می باشد که گاهی جواهر عربستان نیز نامیده می شود چرا که باغ هایی عجیب و جالب، پارکهایی مدرن برای کودکان و سواحلی زیبا دارد و توریستهای زیادی را به خود جذب نموده است. آبهای درخشان، کوههای طلایی، پیشینه تاریخی و بناهای به جا مانده از آن، جلوه خاصی به این شهر مدرن بخشیده اند. مسقط، Muttrah و Ruwi محله های اصلی این شهر هستند که می توان فعالیتهای مختلفی در آن ها داشت. اگر اهل خرید هستید می توانید به Muttrah بروید و از مغازه های آن دیدن کنید. طرفداران هنر و موزه می توانند از موزه ملی در Ruwi بازدید کنند. اگر می خواهید دراز بکشید و ریلکس کنید، سواحل طلایی مسقط انتخاب مناسبی است.

? آب و هوای مسقط در تمام طول سال گرم استوایی و کویری است. گرم ترین ماه سال ماه می و سردترین ماه دسامبر می باشد. بهترین زمان سفر به مسقط طی فصل زمستان (اکتبر تا مارس) است که فصل اوج توریست نیز می باشد. فصل تابستان (آوریل تا سپتامبر) فصل حراج است ولی هوا بسیار گرم و مرطوب بوده و برای سفر مناسب نیست.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_separator size=”custom” height=”32px”][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *