دبی

لذت سفری مدرن

امارات

امارات عربی متحده، اتحادی از هفت شیخ‌نشین کوچک به نام‌های ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین است که بعد از استقلال از بریتانیا در ۲ دسامبر ۱۹۷۱ میلادی شکل گرفت. این روز را با نام روز ملی امارات جشن می‌گیرند.

بهترین زمان سفر

گرم ترین ماه های دبی بین ماه های می تا سپتامبر می باشد که دمای هوا به ۳۹ و ۴۰ درجه می رسد و احتمال بارش باران تقریبا صفر است.اما دبی در ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه خنک ترین آب و هوا را دارد هرچند که با وجود آفتاب، دمای هوای دبی هیچ گاه کمتر از ۲۳ درجه نمی شود.

مرکز دیدنی

سواحل دبی . برج خلیفه . میدان اسبدوانی . خور . پارک آبی . مراکز خرید

#

هتل

قیمت دو تخته

قیمت یک تخته

۱
⭐️⭐️⭐️
۹۷۰٫۰۰۰
       

خور دبي يک ورودي آب از دريا به داخل خشکي مي باشد که باعث گرديده تا دبي به دو بخش ديره و بردبي تقسيم شود. اين خور نقش مهمي در شکل گيري اقتصاد دبي داشته است. با توجه به اهميت آن و طبق دستور حاکم وقت دبي در سال ۱۹۵۴، افزايش عمق و عرض خور آغاز گرديد تا بدين وسيله امکان تردد و پهلو گيري لنج ها و کشتي هاي کوچک و متوسط فراهم شود .

در سرتاسر دبی پارک های سرسبز عمومی فراوانی به چشم می خورد که مجالی برای استراحت و آرامش و دوری از زندگی شهری می باشد و محبوبیت خاصی در میان خانواده ها دارد. این پارک ها جایی بسیار عالی برای پیک نیک، فضای بازی کودکان با انواع و اقسام وسایل بازی سرگرمی می باشند.
بزرگترین پارک های شهر ساحلی جمیرا، پارک خور دبی، پارک مشرف، پارک الممزر و پارک صفا می باشند و بسیاری پارک های کوچکتر دیگر در سرتاسر شهر که فضای سبز در اختیار مردم می گذارند.

از سال ۱۹۸۱ اسب دوانی در دبی پایه گذاری شد و حدوداً ۱۰ سال بعد در سال۱۹۹۲ کلوپ اسبدوانی در نادالشبا فعالیت های خود را بسط و ادامه داد.در سال ۲۰۱۰ میدان اسبدوانی دبی به نام Meydan با مسابقات جهانی اسبدوانی افتتاح شد. Meydan یکی از بزرگترین مکان های مسابقات اسبدوانی دنیا میباشد که ۶۰ هزار صندلی برای پذیرش تماشاگران را داشته ودارای مسیر مسابقه اسبدوانی بطول ۲۴۰۰ متر می باشد. بعلاوه ۲۸۵ اتاق و سوئیت مدرن در این مکان آماده ارایه به مشتریان می باشد.

تلگرام رهاسیر کانال تلگرام رسمی رهاسیر

اینستاگرام رهاسیر صفحه رسمی رهاسیر

تماس با ما

ستاری نبش فردوس شرق

اتوبان ستاری نبش فرودس شرقی پلاک 440

© تمامی حقوق محفوظ می باشد. شرکت خدمات مسافرتی رهاسیر