تایلند

سرزمین لبخند

پوکت

پوکت با نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود و به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آب های شفاف آن شهرت دارد.بیش از نیمی از این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شمال تا جنوب آن کوه هایی کشیده شده اند.

بهترین زمان سفر

میانگین دمای آن در طول سال به ۳۰ درجه می رسد و یک فصل مختص آب و هوای موسمی و طوفانی دارد. اکثر توریست ها از ماه نوامبر تا آوریل در هوای دلپذیر و آفتابی ترین روزها به اینجا سفر می کنند.

مراکز دیدنی

آکواریوم - باغ پروانه ها ودنیای حشرات - فانتاسی شو - جزایر جیمز باند - مجسمه بودای اعظم - قایق سواری در تند آب - فیل سواری

پاتایا

یکی از شهرهای ساحلی کشور تایلند است که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده است.در ۱۶۵ کیلومتری جنوب شرقی بانکوک قرار دارد

بهترین زمان سفر

دارای آب و هوای مرطوب و خشک است بهترین زمان برای سفر و لذت بردن از آب و هوا.فصل گرم و مرطوب از مارس تا می با رطوبت ۷۵% و درجه حرارت ۳۰-۴۰ درجه سانتیگراد و بارندگی های گهگاه.

مراکز دیدنی

باغ استوایی نانگ نوچ - آلکازار شو - آکواریوم - معبدخانه حقیقت - مینی سیام - ساحل - جزیره مرجان- معبد وان سانگ - پارک آبی

تور تایلند پاتایا ۱۴ روزه آفر ویژه تور تایلند ۱۴ روزه ارزان ترین قیمت تور تایلند

#

هتل

دو تخته

یک تخته

۱

⭐️⭐️⭐️۲۱ روزه (بانکوک+پاتایا) ۲٫۷۰۰٫۰۰۰
 ۲  ⭐️⭐️⭐️۱۴ روزه (بانکوک+پاتایا)
 ۲.۳۰۰٫۰۰۰  –
۳ ⭐️⭐️⭐️۸ روزه (پاتایا) ۲٫۰۶۰٫۰۰۰

باغ نانگ نوچ در ۱۸ کیلومتری جنوب پاتایا قراردارد. این باغ زیبا مملو از انواع گل های ارکیده، نخل های زیبا، گیاهان تزیین شده و گل های گوناگون از اقصا نقاط جهان است. همچنین گروهی از خانه های سنتی تایلندی در این باغ وجود دارند.هر روزه نمایش های فرهنگی و شوی فیل ها در این مکان اجرا می شود.

برخلاف تمام معابد بودا این بنا فقط از چوب ساخته شده است شما در معماری بیرونی بنا هیچ گونه مجسمه بزرگ طلایی از بودا که معماری بنا را تحت تاثیر خود قرار بدهد مشاهده نمی کنید. این بنا با ارتفاع ۱۰۵ متر به گونه ای ساخته شده است تا در برابر باد و باران های ساحلی مقاومت داشته باشد. تزئین بنا با استفاده از مجسمه های چوبی بسیار متنوعی ساخته شده است و به گونه های که در نظر ببینده بسیار شلوغ بنظر می رسد.

علاقه مندان به فیل سواری، در جزیره پوکت نوعی متفاوت از سواری را بر روی این حیوان عظیم الجثه در جنگل تجربه می کنند. این سواری یکی از پر طرفدارترین فعالیت هایی است که گردشگران انجام می دهند زیرا در هنگام سواری آرام خود، از زیبایی های طبیعت بکر نیز در طول راه لذت می برند.

b2ae8da65604295fc6d3580627f4a456

قایق سواری در تنداب یکی از محبوب ترین و معروف ترین سرگرمی هایی پوکت است. گردشگران و مسافران تور تایلند زمانی که با قایق بادی مسیر ۴ کیلومتری را از بین جنگل ها عبور می کنند، یکی از پر ماجراترین و مفرحترین ساعت های خود را سپری میکنند. بهترین زمانی که برای این کار مناسب است در فصل بارندگی یعنی از ژوئن تا نوامبر میباشد.

بازار شناور بانکوک در ۸۰ کیلومتری غرب بانکوک قرار دارد. هر روزه از صبح زود تا ظهر، فروشندگان محصولات خود را در قایق های شناور بر روی آب عرضه می کنند.8-8-min

شهر قدیمی و تاریخی آیوتایا  در سال ۱۳۵۰ بنا نهاده و به عنوان پایتخت تایلند نیز در نظر گرفته شد. این شهر در قرن ۱۷ یکی از ثروتمندترین شهرهای آسیا به شمار می رفته و در حدود ۴۱۷ سال پایتخت تایلند بود ولی در سال ۱۷۶۷ ارتش برمه به آن حمله کرد و آنرا فتح و تخریب نمود. در حال حاضر تنها خرابه هایی از این شهر و همچنین تعدادی از معابد مشهور و مجسمه های نیمه ویران بودا باقی مانده است.آیوتایا در ۷۶ کیلومتری شمال بانکوک قرار دارد.

تلگرام رهاسیر کانال تلگرام رسمی رهاسیر

اینستاگرام رهاسیر صفحه رسمی رهاسیر

تماس با ما

ستاری نبش فردوس شرق

اتوبان ستاری نبش فرودس شرقی پلاک 440

© تمامی حقوق محفوظ می باشد. شرکت خدمات مسافرتی رهاسیر