کنترل پاسپورت 10 ثانیه ای در فرودگاه دبی

[vc_row][vc_column][us_separator size=”custom” height=”32px”][vc_single_image image=”5148″ img_size=”800*800″ alignment=”center”][us_separator size=”custom” height=”32px”][vc_column_text]به تازگی با نصب سیستم های کنترلی جدید در ترمینال سوم فرودگاه بین‌المللی دبی کنترل پاسپورت از سه دقیقه به 10 ثانیه رسیده است.

از زمان خرید بلیط هواپیما تا حداقل ۴۸ ساعت قبل از پرواز، سیستم های جدید اطلاعات امنیتی مسافر را پردازش میکنند، همچنین کسانی که لحظه آخر بلیط هواپیما را خریداری می کنند تا یک ساعت قبل از پرواز، کنترل مدارک سفر آنان بطور خودکار در این سیستم انجام می شود.

و به این صورت مسافرانی که وارد فرودگاه دبی میشوند در چند ثانیه مهر ورود یا خروج را روی پاسپورت خود دریافت می‌کنند.

در حال حاضر این سیستم برای مسافران پروازهای بین المللی شرکت هواپیمایی امارات اجرا شده است که تا پایان امسال سایر ترمینال های فرودگاه بین المللی دبی را شامل می شود.

طبق آخرین آمار بدست آمده هم‌اکنون ۱۶۰۰ نفر بصورت شبانه روزی در مبادی کنترل پاسپورت فرودگاه بین المللی دبی مشغول به کار هستند که بطور متوسط ۵۵۰۰۰ مسافر را پذیرش می کنند در حالی که این رکورد برای فرودگاه های بین المللی با این ظرفیت کمتر از ۱۷۰۰۰ نفر مسافر است.

در سال گذشته میلادی فرودگاه بین‌المللی دبی با رشد 5/5 درصدی،  به بیش از ۸۸٫۲ میلیون مسافر خدمات‌رسانی کرده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_separator size=”custom” height=”32px”][vc_btn title=”تورهای دبی رهاسیر” color=”danger” size=”lg” align=”center” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:http%3A%2F%2Frahaseir.com%2Fproduct%2F%25D8%25AA%25D9%2588%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D8%25A8%25DB%258C%2F||” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن برگه هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.