rahaseir

۰۲۱۴۵۸۰۶

پادشاهی اسپانیا Reino de España

اسپانیا کشوری در شبه جزیره ایبری واقع در اروپای غربی و از اعضای اتحادیه اروپا است. از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و تنگه جبل‌الطارق، از شمال و شمال شرق با کشور فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس محدود شده است.

زبان رسمی این کشور، اسپانیایی است. جزایر بالئاری در دریای مدیترانه، جزایر قناری در سواحل آفریقایی اقیانوس اطلس، دو شهر خودمختار سئوتا و ملیلیه در آفریقای شمالی هم‌مرز با کشور مراکش و چندین جزیره مسکونی و غیر مسکونی دیگر از جمله آلبوران، شافاریناس، آلوزماس و ولز د لا گومرا نیز خاک اسپانیا محسوب میشوند و پنجمین کشور بزرگ اروپا میباشد.

تورهای گروهی اسپانیا در این پیج خدمت شما اطلاع رسانی میشود.

برای برنامه ریزی و شرکت در تورهای گروهی حدود 2 ماه زودتر باید ثبت نام کنید.

در صورتی که تعداد نفرات تور به حد نصاب حداقل 15 نفر نرسد، مجبور هستیم تور را به صورت انفرادی برگزار نماییم.

البته امکان اختصاص راهنما و برگزاری تور طبق درخواست شما مقدور میباشد.

تورهای طراحی شده در ماههای بعد تکرار خواهند شد. اگر به تور مد نظرتون در زمان مناسب نرسیدید نگران نباشید. تورهای زیر هر ماه برگزار خواهند شد…

وکتور

تور های اسپانیا مستقیم و ترکیبی

در ادامه میتونید تورهای اسپانیا رو ببینید… ویزای اروپا برای دارندگان مدارک دارندگان سند های ملکی معتبر میتونه، گزینه خوبی باشه چون اسپانیا به مدارک سند های تملیکی مسافران اهمیت زیادی میده. پکیج های ویزای اسپانیا رو هم ببینید. بعد از گرفتن ویزای شینگن میتونید به سایر کشور های عضو شینگن سفر داشته باشید. به اسپانیای زیبا سفر کنید و خاطراتی فراموش نشدنی برای خودتون ثبت کنید.

بزن بریم اسپانیا7