rahaseir

۰۲۱۴۵۸۰۶

وسایل ضروری که در سفر باید بهتر است به همراه داشته باشید

وسایل ضروری که در سفر باید بهتر است به همراه داشته باشید

قیمت :

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_single_image image=”5067″ img_size=”800*800″ alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]احتمالا هنگام سفر به لیستی از وسایلی که برای سفر مدنظرتان هست رو درنظر میگیرید از جمله وسایل شخصی،لباس و … اما وسایلی هستند که ما به شما معرفی میکنیم که از وسایل  ضروری سفر برای راحتی بیشتر شما هستند:

?پودر لباسشویی: شوینده‌های مناسب در سفر می توانند یکی از بهترین راهکارهای شما برای کاهش هزینه‌های سفر شما و حتی کم شدن حجم لباس هایی باشد که با خود به سفر میبرید.

?بطری آب چندبار مصرف(قمقمه) : این که یک قمقمه را جایگزین بطری‌های پلاستیکی یک بار مصرف آب کنید، هم برای سلامت شما و محیط زیست بهتر است و هم حساب جیب شما را به بهترین نحو مدیریت می‌کند.

?کیف کمک‌های اولیه: بی‌شک یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین وسایلی است که در سفر باید همراه شما باشد. یک کیف کوچک حاوی وسایل ضروری و کوچک که نیازهای جزئی شما را در بروز آسیب دیدگی برطرف کند.

?نقشه: نه تنها نقشه‌ای کوچک و جیبی را در سفر به همراه خود داشته باشید بلکه از گوگل مپ هم استفاده نمایید. اما وجود یک نقشه جیبی کوچک در مواقعی که اینترنت در دسترس شما نباشد بسیار ضروری میباشد و میتواند یکی از وسایل ضروری سفر شما باشد!

?چراغ قوه: چراغ قوه در سفرها یکی از وسایل ضروری سفر است!

?جعبه دوخت‌و دور: این جعبه‌ی کوچک با وسایل ساده‌اش مثل نخ ، سوزن، قیچی کوچک می‌تواند بزرگ‌ترین کمک برای شما در سفر باشد.

?سنجاق قفلی: سنجاق قفلی هر جا که فکرش را بکنید، کاربرد دارد..  از لباس پاره تا نوری که از گوشه‌ی پرده‌ی اتاقتان به درون می‌تابد را می‌تواند چاره باشد.

?مدارک مهم و کپی از آنها : در سفر بهتر است علاوه بر اصل مدارک مهم از آن ها یک نسخه کپی یا اسکن در تلفن همراه خود داشته باشید.

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

تورهای ویژه
مارماریس
تورها
محمدعلی شمس

مارماریس

مارماریس Marmaris این شهر ساحلی زیبا در مدیترانه است که در جنوب غرب ترکیه و در استان موغله واقع گردیده است. جمعیت این شهر در

ادامه مطلب »
تورها
admin

استانبول

تور و مطالب جذاب از استانبول ترکیه استانبول بعنوان بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در ترکیه و پایتخت فرهنگی و اقتصادی ترکیه میباشد. استانبول در حال

ادامه مطلب »

مشاوره رایگان