معرفی  شرکت خدمات مسافرتی رهاسیر

شرکت خدمات مسافرتی رها سیر با تکیه بر کارکنان متخصص و مجرب، تدوین سیستم ها و روش های روز آمد و اتخاذ راه حل های خلاق در صنعت گردشگری با رویکرد مدیریتی، تلاش می نماید تا نام خود را به عنوان یک شرکت در حال رشد در عرصه گردشگری،  داخل و خارج کشور مطرح سازد.

شرکت خدمات مسافرتی رها سیر با سابقه ای درخشان  در صنعت گردشگری فعالیت های گسترده ای را سازماندهی نموده و در جهت توسعه و  تحقق آنها گام بر می دارد.

1-مسافران خارجی

بسیاری از هموطنان گرامی که در صدد دیدن مناطق مختلف دنیا به جهت فعالیت کاری و یا تفریحی هستند توسط شرکای تجاری و دفاتر خارج از کشور رها سیر سازماندهی و اعزام می شوند و شرکت تمامی مراحل را جهت تسهیل سفر هموطنان فراهم می آورد.

اجرای سفرهای آپشنال و خدمات مورد نیاز مسافر در خارج از کشور تماما از توانایی های شرکت می باشد.

2- ورودی

جذب مسافر برای سفر به ایران و فراهم نمودن شرایط عالی جهت پذیرایی هر چه بهتر مسافران از جمله فعالیت های شرکت خدمات مسافرتی رها سیر میباشد. همچنین بسیاری از شرکت های ایرانی پذیرایی و اقامت سفر میهمانان خارجی خود را به رهاسیر می سپارند.

3.گروه طبیعت گردی توران

شرکت رها سیر افتخار دارد که جهت آشنایی هر چه بیشتر هموطنان و توریست های خارجی با طبیعت،مناظر و زیست بوم های فون و فلور کشور عزیزمان ایران قدم های موثر و خوبی را برداشته است. در همین راستا با توجه به سطح طبیعت گردان و توریست ها فعالیت های گروه طبیعت گردی توران به بخش های زیر تقسیم می شود.

تهران گردی: آشنایی با سایت های تاریخی و طبیعی تهران از رسالت های رها سیر می باشد و در همین راستا با استفاده از اساتید مجرب به صورت هفتگی و گروهی اقدام به برگذاری تورهای تهران گردی نموده است.

تورهای شاد طبیعت گردی کوتاه مدت :استفاده از طبیعت جهت آرامش انتهای هفته در برنامه هفتگی گروه توران می باشد.که در قالب چهار چوب ها و موازین اجتماعی برگزار می گردد.

تورهای تخصصی :

  الف)مناطق بکر و دست نیافتنی  بازدید از مناطق بکر و سخت گذر برای گروه هایی که علاقه مند به بهره مندی حرفه ای تر از طبیعت می باشد.

 ب)تورهای تخصصی استقرار در طبیعت

استقرار یک یا چند شب در طبیعت جنگلی، بیابان، جزیره و …بسیار جذاب است.و این تورها یا استفاده از اساتید

مجرب و آموزش ها بهره مندی بیشتری از طبیعت را برای مخاطبین خود فراهم می نماید.

  ج)تور های ماجرا جویانه جهت گردشگران حرفه ایی

اسکی، رفتینگ، پاندول و پرش از ارتفاع و بسیاری از تور های ماجرا جویانه

د)برگزاری تور برای گروه ها

مدارس، شرکت ها ، NGO  ، گروه های عکاسی و… بنا به در خواست خودشان می توانند تور های را در خواست نمایند

و هم اکنون مسافران زیادی از این طریق با گروه توران آشنایی پیدا کرده اند.

 

سرمایه شرکت خدمات مسافرتی رها سیر مسافران و مشتریان و پرسنل آموزش دیده و زحمت کش این شرکت می باشد

و تعامل صحیح و طبق اصول و احترام کامل بین این عناصر از اصول بدیهی می باشد.

فهرست