هولدینگ گردشگری رها سیر

فهرست مطالب

معرفی  شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری رهاسیر

شرکت رهاسیر پارس

شرکت خدمات مسافرتی رها سیر پارس، با تکیه بر کارکنان متخصص و مجرب، تدوین سیستم ها و روش های روز آمد و اتخاذ راه حل های، خلاق در صنعت گردشگری با رویکرد مدیریتی، نام خود را به عنوان یک شرکت در حال رشد در عرصه گردشگری، داخل و خارج کشور را در طول بیش از یک دهه فعالیت خود مطرح ساخته است.
شرکت خدمات مسافرتی رهاسیر با سابقه ای درخشان در صنعت گردشگری فعالیت‌های گسترده ای را سازماندهی نموده و در جهت توسعه و رشد آنها گام برمی دارد که در زیر به مهم‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

قدیمی ترین شرکت مجموعه از سال 1390 با اجرای تورهای خارجی و داخلی به صورت FIT فعالیت داشته است در سال 1394 با چارتر پرواز در مسیرهای مانند ترکیه و ارمنستان این فعالیت توسعه پیدا کرد، امروزه در اکثر مسیرها به صورت اشتراکی چارتر کننده می باشد و از طریق قرارداد مستقیم با هتل ها بهترین نرخ را همراه با کیفیت خدمات تضمین می نماید.

رها سیر پارس در سال 95 برند رهاسیر را ثبت نموده و در کل کشور به غیر از دفاتر رسمی که در این سایت آمده، هیچ شعبه و دفتری ندارد.

امروزه با ثبت برند رهاسیر این مجموعه با بهره‌گیری از مشاوران مجرب در امر سفر، بهترین خدمات اخذ ویزا، پرواز ، هتل ، راهنما و سایر خدمات مورد نیاز گردشگران هم وطن را با نازلترین قیمت در ایران و کشورهای دیگر ارائه می‌دهد و توانایی انجام خدمات در اقصی نقاط دنیا را دارد.

رها مد تور (مدیکال توریسم )

پلت فرم گردشگری سلامت (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آنها به پزشکان و بیمارستانهای با کیفیت ایرانی است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می‌کنند رهاسیر در کنار خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز فراهم آورده است.

مجوز صدور ویزای درمانی از وزارت امور خارجه و پلیس مهاجرت و مجوز وزارت علوم و وزارت گردشگری برای فعالیت های این بخش امکان استفاده از کلیه خدمات را فراهم نموده است.

مجموعه ما دارای مجوز اخذ ویزای درمانی نوع T از وزارت امور خارجه، وزارت گردشگری و اخذ کد ناجا از اداره پلیس امنیت به صورت مستقیم و اخذ مجوز از وزارت بهداشت و علوم پزشکی میباشد و در سریعترین زمان ممکن و حداقل هزینه فرآیند اخذ ویزا به انجام میرسد.

خدمات ویژه گردشگری رهاسیر سلامت

*ما در رهاسیر سلامت کلیه خدمات مورد نیاز شما در حوزه خدمات ویژه گردشگری سلامت، اعم از بلیط،ویزای ایران هواپیما،  راهنمایی تخصصی در حوزه گردشگری و محل اقامت شما بر اساس نیاز بیماران وتوریست های همراه فراهم کرده ایم.

* از شما در زمان ثبت نام در خصوص چگونگی محل اقامت یا خرید بلیط سوال خواهد شد و درخواست  شما دریافت و به بهترین وجه ممکن پاسخ داده می شود.

* شایان ذکر است که رهاسیر خدمات ترانسفر فرودگاهی و مترجم آشنا با حوزه توریسم سلامت را به صورت ویژه ارائه می دهد.

* رهاسیر سلامت با دریافت مدارک بیمار وارائه آن به مراکز درمانی معتبر،برای بیمار پذیرش اخذ می نماید.

سایت مرجع گردشگری

آفترای

سایت مرجع گردشگری یک استارت آپ با بیزینس پلن تکمیل شده انتهای 1405 میباشد، که علاوه بر اطلاع رسانی و معرفی جاذبه های گردشگری ایران و ثبت تمامی رویدادها امکان ثبت درخواست و خرید با پتانسیل استفاده از شرکتهای گردشگری و اقامتگاه‌ها و خدمات حمل و نقل و کلیه خدمات گردشگری در ایران را شامل می‌شود و بعد از کامل شدن فاز یک با اضافه شدن چهار زبان به فاز جذب توریست خواهد رفت.

گروه مجری تور های گروهی توران

گروه مجری تورهای توران از دیگر از زیر مجموعه های این شرکت می باشد.
که از سال 1394 فعالیت خود را با تورهای طبیعت گردی و فرهنگی با استفاده از مجرب ترین راهنمایان داخلی آغاز نمود.

در ادامه روند روبه رشد این گروه، برگزاری تورهای خاص از قبیل :

1. تورهای ماجراجویانه بقا در  طبیعت با کمک اساتید آتش نشانی ،  تکاوران  ارتش  و  سایر تور لیدرهای  متخصص  در این امر

بقا در جنگل، بقا در جزیره، بقاء در کویر، بقا در کوهستان و سایر تورهای ماجراجویانه مانند پاندول و پرش از ارتفاع با رعایت نکات ایمنی

2. تورهای پرنده‌نگری با حضور اساتید پرنده‌نگری ایران

3. تورهای خواص طبیعتگردی مانند آشنایی با گونه جانوری و گیاهی مناطق

4. تورهای اکو تور آشنایی با زندگی حشرات و ماهی ها و …

5. تورهای فرهنگی بازی در سایت‌های  فرهنگی تمدن غنی ایران، آریایی و اسلامی

6. تور های فرهنگی بازدید از رویدادهای فرهنگی و مناسبت ها و آداب و رسوم مانند مراسمات زیارتی و دینی مذهبی، مراسمات سنتی گلاب گیری وسایر مراسمات و آیین ها

7. تورهای خاص و جذاب کوچ با عشایر، با همراهی و هماهنگی عشایر خونگرم و مهمان نواز

8. تورهای مختص رده های سنی مختلف با توجه به اینکه میتواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. لذت سفر با افراد هم سن شما را فراهم می آورد. از این دسته میتوان به تورهای مختص مدارس و بازنشستگان اشاره کرد.

تورهای تهران گردی رهاسیر

تهران گردی

رهاسیر با توجه به رسالت خود و شناساندن هر چه بهتر شهر تهران، از سال 96 اقدام به برگزاری تورهای تهران گردی نموده است.
این تورها در دو سطح تورهای مخصوص ایرانیان و افراد خارجی برگزار میگردد.

گروه تورهای ورودی ایران آر اس تراول

  گروه ایران ،آر اس، تراول (اینکامینگ رهاسیر) iranrstravel.com

گروه ایران آر اس تراول از سال 1396 با اخذ کلیه مجوزهای لازم از وزارت محترم گردشگری صنایع دستی و میراث فرهنگی و همچنین اداره پلیس مهاجرت و اتباع و وزارت محترم خارجه و دسترسی مستقیم و با تلاش و برنامه‌ریزی و بازاریابی ویژه توانست تعداد زیادی تورهای گروهی و انفرادی از مقصد جنوب غرب آسیا به ایران داشته باشد.

به دلیل کیفیت بالای اجرا کشورهای مالزی و تایلند تقریباً تمام تورهای خود را در ایران را به این مجموعه می سپارند.

همچنین در سال ۹۸ تورهای اروپایی گروهی به اجرا رسید و متاسفانه روزروهای سال 13۹۹ و ۱۴۰۰ به دلیل شیوع کرونا باطل گردید که انشاالله با بهتر شدن وضعیت این گروه مجدداً فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

   مجموعه ایمو ویزا immo visa

لوگوی ایموویزا

این مجموعه از سال ۹۵ با تکیه بر جوانان متخصص در زمینه اخذ انواع ویزای مدت‌دار غیر توریستی با توجه به ارتباط و اعتبار بالا در سفارت خانه ها فعالیت خود را آغاز کرد.

در سال ۹۶ با توجه به افزایش تقاضا و تسهیل در امر ویزا به همراه سه فرد حقیقی و یک فرد حقوقی دیگر به تأسیس بنیاد علمی فرهنگی ایران و اروپا با شماره ثبت KVK-Number 74412451در آمستردام هلند مبادرت ورزیدیم و ضمن توسعه توانایی و انجام و ایجاد و برگزاری دوره‌های کوتاه مدت با ارائه مدرک در زمینه‌های مختلف رشته های تحصیلی و مشاغل گوناگون ارتباط موثر و نزدیک با سفارتخانه‌های عضو اتحادیه اروپا و دانشگاه‌های سرتاسر جهان توانایی و پتانسیل ویژه و منحصر به فرد میان موسسات ایجاد کردیم.

امروزه ارائه کلیه خدمات مشاوره جهت اعزام نیروی کار بر دانشجو به اقصی نقاط دنیا به صورت صفر تا صد در کنار متقاضیان هستیم و کلیه خدمات را به این افراد ارائه می‌دهیم.

همچنین طبق برنامه تجاری این بخش در صورت همکاری وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مرتبط و دانشگاه های داخلی امکان جذب و سازماندهی پذیرش دانشجو در کشور را داریم که امیدواریم این مهم تحقق یابد.

بخش تورهای اروپایی و کانادا

تور های لحظه آخری

با توجه به شناخته شدن رهاسیر به عنوان مجری تورهای اروپا و سهولت و تخصص در اخذ ویزای توریستی در کشورهای اتحادیه اروپا از سفارتخانه های خاص توانستیم در کل این مدت انتخاب اول جمعیت زیادی از پزشکان و متخصصان جهت سفر به اروپا باشیم و در این زمینه توانایی های ارائه انواع خدمات توریستی را داریم.

چند کلام در خصوص رها مدتور

با تلاش فراوان امکان صدور ویزای درمانی در کشورهای خارجی برای هموطنان  نیز فراهم گردیده است.

·         اصطلاح توریسم درمانی

سازمان جهانی گردشگری، توریسم درمانی را این‌گونه تعریف کرده است: «به کار بردن خدماتی که باعث بهبود یا افزایش سلامت و روحیه فرد با استفاده از منابع طبیعی مانند آب‌های معدنی، آب‌‌وهوا یا دستورات پزشکی می‌شود. توریسم درمانی خدماتی است که در محلی خارج از محل سکونت فرد ارائه می‌شود.
لازم به ذکر است که هدف از توریسم درمانی تنها به‌کاربردن تجهیزات پزشکی یا اقدامات پزشکی نیست. بلکه گاهی یک شخص برای استفاده از منابع طبیعی دیگر کشورها به آن کشور، سفر می‌کند. به عنوان مثال، می‌توان به گردشگرانی که به منظور آب‌درمانی، لجن‌درمانی، نمک‌درمانی به مقصدهایی همچون سرعین، دریاچه ارومیه و دهکده نمکی خور و بیابانک سفر می‌کنند، اشاره کرد.

 

 

·         انواع توریسم درمانی

توریسم درمانی که به معنای گردشگری سلامت هم از آن یاد می‌شود، شامل سه نوع است که عبارتند از:

 • گردشگری پزشکی: یکی از اصلی‌ترین دلایلی که ایران، گردشگران بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس دارد، وجود پزشکان متبحر، پرستاران باتجربه، تکنولوژی پیشرفته پزشکی، بیمارستان‌های عمومی و خصوصی فراوان و مجهز است.

 • گردشگری طبیعت درمانی: ایران به جهت برخورداری از آب‌وهوای بسیار خوب و طبیعتی که دارد برای درمان‌ بیماری‌های مختلف و گذراندن دوران نقاهت گزینه بسیار مناسبی است. چشمه‌های آب‌گرم، چشمه‌های آب‌نمک، لجن‌های طبیعی، ماساژ طبی، آفتاب و … از دلایل جذب توریست از دیگر کشورها است.

 • گردشگری تندرستی: گردشگری تندرستی مناسب برای بیمارانی است که مبتلا به افسردگی و بیماری‌های روحی و روانی هستند. ایران با برخورداری از طبیعت بکر شامل جنگل، ساحل آرام و کویر که آرام‌بخش روح است، انتخاب مناسبی برای درمان افسردگی، بیماری‌های روحی و بازیابی نشاط است.

       مزیت‌های شرکت‌های توریسم درمانی در ایران

ثروت‌آفرینی و ارزآوری: یکی از مهم‌ترین مزیت‌های توریسم درمانی، واردات ارز به کشور است. بیماران، هزینه‌ی درمان خود را با ارز و یا معادل ریالی آن را پرداخت می‌کنند که همین امر، موجب ثروت‌آفرینی در کشور می‌شود.
ارتقای برند ملی: شرکت‌های توریسم درمانی برای رونق اقتصادی کشور، بسیار مفید هستند. هم‌چنین پزشکان با شرکت در دوره‌های مختلف توریسم درمان به برندسازی شخصی خود هم کمک می‌کنند و این امر موجب بهبود وضعیت اقتصادی در جامعه پزشکان و سایر بخش‌های گردشگری و همچنین معرفی ایران به عنوان یک مقصد ایده‌آل برای گردشگری سلامت، خواهد شد.
اشتغال سالم: هنگامی که یک گردشگر برای درمان بیماری خود به کشور دیگری سفر می‌کند تا جایی‌که برایش مقدور باشد از دیگر منابع آن کشور مانند هتل‌ها، حمل‌و‌نقل، رستوران‌ها، مراکز خرید و حتی جاذبه‌های گردشگری نیز استفاده می‌کند. این امر موجب بهبود اقتصادی مشاغل دیگر هم می‌شود. همچنین هنگامی‌که تعداد گردشگران زیادی به کشوری سفر کنند، دولت برای فراهم آوردن امکانات رفاهی و زیرساخت‌های لازم برای مردم آن منطقه و مسافران، اشتغال‌زایی می‌کند.
پتانسیل بالای کشور: ما در ایران، شهرهایی داریم که از نظر خدمات پزشکی بسیار مجهز هستند. به عنوان مثال، می‌توان به یزد اشاره کرد که قطب درمان نازایی کشور محسوب می‌شود. شهرهای شیراز، تهران و مشهد هم از مراکز اصلی جذب گردشگر سلامت در کشورمان هستند.
دانش بالای پزشکان: جذب توریست به کشور با هدف درمان بیماری، نشان از دانش بالای پزشکان دارد؛ زیرا اکثر مردم تمایل دارند به کشورهایی که پزشکان متخصص و متبحر دارد، سفر کنند و زمانی‌که کشور ما به یک برند گردشگری سلامت در جهان معرفی شود، جامعه پزشکان و افراد متخصص هم در ارتقاء سطح دانش خود تلاش بیشتری می‌کنند.

  

خدمات درمانی کم‌هزینه:

یکی از دلایل سفر گردشگران از کشورهای پیشرفته به دیگر کشورها برای درمان بیماری‌های خود، هزینه کمتر خدمات درمانی در سایر کشورها است. پایین بودن خدمات درمانی در ایران مزیتی است که گردشگران بین‌المللی را به خود جذب می‌کند. خدمات درمانی با کیفیت: یکی دیگر از دلایلی که موجب جذب گردشگر از دیگر کشورها به ایران شده است، خدمات درمانی با کیفیت بالا است که مزیتی برای گردشگران به شمار می‌رود.

·         رقبای شرکت‌های توریسم درمانی در ایران

رقبای ایران در زمینه‌ی توریسم درمانی، کشورهایی نظیر کاستاریکا، نپال، آمریکا و در آسیا کشورهای هند، ترکیه، اردن و امارات هستند. همانند ایران، دیگر کشورها نیز به جهت مزیت‌های این صنعت رو به پیشرفت هستند. این کشورها با عرضه خدمات با کیفیت بالا و استفاده از متخصصین مجرب در حال توسعه‌ی صنعت توریسم درمانی هستند. البته لازم به ذکر است که ایران از هیچ‌یک از دیگر کشورهای خارجی در زمینه‌ی توریستی درمانی کم نمی‌آورد و دارای قدرت بالایی در جذب گردشگر درمانی است.

هزینه‌های پایین درمان در ایران

هدف ما سلامتی و بهبودی کامل شماست

هزینه‌های درمانی یکی از فاکتور‌های اصلی در مسئله‌ی درمان است. این روزها افراد به علت دریافت خدمات درمانی با کیفیت اما با هزینه کمتر نسبت به کشور مبدأ، اقدام به سفر می‌کنند

دلایل انتخاب ایران به عنوان مقصدی برای گردشگری سلامت:

 • امنیت ایران

 • موقعیت استراتژیک کشور ایران

 • پزشکان حاذق وبا تجربه

 • مراکز درمانی مجهز

 • قیمت‌های پایین خدمات در ایران

 • تاریخ کهن کشور ایران

 • مناطق مختلف گردشگری در ایران

 • مهمان نوازی و خون گرمی مردم ایران

چرا مرکز توریسم درمانی توسط رهاسیردر ایران ؟

دلایل انتخاب مرکز توریسم درمانی رهاسیردر ایران توسط مراجعین

 • ارائه‌ی خدمات با کیفیت و اثر بخشی عالی

 • ارائه‌ی مناسب ترین هزینه های درمان

 • تامین امنیت و آسایش سفر برای مراجعه کنندگان

 • برنامه ریزی دقیق و لیست انتظار کوتاه

 • تسهیل در روند درمان گردشگران و برطرف کردن مشکلات اقامتی

 • همكاری با بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مجهز

·مراکز درمانی طرف قرارداد

مطابق با تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و شرکت رها سیر به عنوان تسهیلگر ارائه خدمات درمانی جهت بیماران بین الملل، کلیه خدمات درمانی جهت بیماران توسط مراکز درمانی تحت نظر این دانشگاه به شرح ذیل به صورت VIP و خارج از نوبت ارائه می گردد.

 همچنین این شرکت ضمن عقد قرارداد با سایر مراکز درمانی در تهران و سایر استانها از جمله در مشهد، قم، شیراز ، تبریز و غیره …زیرساختهای لازم را جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران خارجی فراهم نموده تا با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های آن استانها خدمات متنوع و مطلوبی را به متقاضیان ارائه نماید.

 

مجوزهای شرکت

شرکت رهاسیر با داشتن مجوز بند (ب)از وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امکان برنامه ریزی، سازماندهی، اجرا و نظارت برنامه سفر و انجام کلیه فعالیت های گردشگری در قالب پکیج تور یا بسته سفر را دارد.

*عضو موسس بنیاد علمی فرهنگی ایران و اروپا

*عضو هیئت بنیاد علمی فرهنگی و اروپا ثبت شده در آمستردام هلند با کد : kvk-nummber : 74432451

*مجوز صدور ویزای توریستی (D) از وزارت امور خارجه

*روادید نوع دی(D) یکی از مجموعه روادید های دارای گذرنامه وزارت امور خارجه به منظور تسهیل ورود گردشگران توریستی به کشورهست.

*مجوز ورود توریست از اداره مهاجرت و پلیس امنیت (کد ناجا )

*مجوز تصمیم‌گیری خدمات تشخیصی درمانی بیماران بین الملل (گواهینامه حرفه ای گردشگری سلامت)

 

 بر اساس تفاهم نامه منعقد شده فی مابین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی به منظور جلوگیری از فعالیت غیرقانونی فعالان فاقدصلاحیت در صنعت گردشگری سلامت و کمک به حضور شرکت‌های دارای صلاحیت و قابلیت، این شرکت در سال 1398 پس از معرفی توانمندیهای خود با انجام مراحل قانونی موفق به دریافت مجوز تسهیل گری خدمات تشخیصی درمانی به بیماران بین الملل گردید.

مجوز صدور ویزای درمانی(T) از وزارت امور خارجه

روادید نوع تی (T) یکی از مجموعه روادید های اداره گذرنامه و زارت امور خارجه به منظور تسهیل ورود گردشگران سلامت به کشور هست. بر اساس تسهیلات تعریف شده در این روادید، بیمار با یک نفر همراه می توانند وارد کشور شوند. صدور سریع و هزینه کمتر این نوع روادید از ویژگیهای آن است.

 

سایر خدمات ویژه گردشگران سلامت

رهاسیر سلامت علاوه بر اختصاص لیدر همراه همزبان بیمار سایر خدمات گردشگری سلامت همانند هماهنگی با پزشکان و مراکز درمانی، برگزاری تورهای تفریحی و تندرستی ،ترانسفر درون شهری و برون شهری و صدور بلیط اتوبوس ،قطار و هواپیما را پشتیبانی می نماید.

هتل ها و مراکز اقامتی تهران و سایر استان ها

همچنین رهاسیر سلامت ضمن عقد قرارداد با کلیه اماکن اقامتی ایران سعی نموده تا به افرادی که تمایل به اقامت در هتلها یا سایر مراکز اقامتی تحت پوشش وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی را دارند ،اقامت را با بالاترین تخفیف ممکن ارائه نماید.

برگزاری تورهای گردشگری ویژه بازید از جاذبه های طبیعی و تاریخی

با توجه به اینکه ورود گردشگران درمانی به ایران فرصتی برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران و کمک به رشد اقتصاد کشور می باشد، این شرکت با در نظر گرفتن وضعیت جسمانی و شرایط درمانی بیماران اقدام به پیشنهادات و معرفی تورهای متنوع گردشگری به توریستهای درمانی می نماید.

برگزاری تورهای تندرستی

 گردشگری تندرستی  یک سفر هدفمندبرای بهبود خوشبختی ذهنی، جسمی یا روحی است که در برگیرنده اکتشافات، ارتباط ،دگرگونی و تحقق است و مشارکت مثبت میان افراد، فرهنگها و طبیعت بالا را می برد. در این راستا رهاسیر سلامت اقدام به بستن پکیج های مختلف تورهای تندرستی مانندتور آبدرمانی ،تورشن درمانی، سایکو تورها (تورهای روانشناسی )،تور یوگاو غیره… نموده است.

برنامه آتی شرکت رهاسیر در زمینه گردشگری سلامت

 فعالیت شرکت سلامت در زمینه گردشگری سلامت ابتدا با تمرکز بر جذب کشورهای همسایه با توجه به تقاضای بیماران بین المللی برای دریافت دیگر خدمات درمانی از سایر کشورها ،این شرکت در حال طراحی و راه اندازی  سایت جامع مراکز درمانی می باشد تا به معرفی کلیه مراکز درمانی دارای مجوز IPD و خدمات درمانی مورد تقاضایی بیماران بین الملل بپردازد و با معرفی بیماران بین مراکز،گام ارزشمندی در جهت بهره برداری از پتانسیلهای علمی و ظرفیتهای ظرفیتهای درمانی در جهت ارزآوری و روشد و توسعه بردارد.

 

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text]n][us_separator height=”52px” size=”custom”][/vc_column][/vc_row]