rahaseir

۰۲۱۴۵۸۰۶

معرفی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری رهاسیر

شرکت خدمات مسافرتی رها سیر پارس، با تکیه بر کارکنان متخصص و مجرب، تدوین سیستم ها و روش های روز آمد و اتخاذ راه حل های، خلاق در صنعت گردشگری با رویکرد مدیریتی، نام خود را به عنوان یک شرکت در حال رشد در عرصه گردشگری، داخل و خارج کشور را در طول بیش از یک دهه فعالیت خود مطرح ساخته است. شرکت خدمات مسافرتی رهاسیر با سابقه ای درخشان در صنعت گردشگری فعالیت‌های گسترده ای را سازماندهی نموده و در جهت توسعه و رشد آنها گام برمی دارد که در زیر به مهم‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

قدیمی ترین شرکت مجموعه از سال 1390 با اجرای تورهای خارجی و داخلی به صورت FIT فعالیت داشته است در سال 1394 با چارتر پرواز در مسیرهای مانند ترکیه و ارمنستان این فعالیت توسعه پیدا کرد، امروزه در اکثر مسیرها به صورت اشتراکی چارتر کننده می باشد و از طریق قرارداد مستقیم با هتل ها بهترین نرخ را همراه با کیفیت خدمات تضمین       می نماید.

رها سیر پارس در سال 95 برند رهاسیر را ثبت نموده و در کل کشور به غیر از دفاتر رسمی که در این سایت آمده، هیچ شعبه و دفتری ندارد.

امروزه با ثبت برند رهاسیر این مجموعه با بهره‌گیری از مشاوران مجرب در امر سفر، بهترین خدمات اخذ ویزا، پرواز ، هتل ، راهنما و سایر خدمات مورد نیاز گردشگران هم وطن را با نازلترین قیمت در ایران و کشورهای دیگر ارائه می‌دهد و توانایی انجام خدمات در اقصی نقاط دنیا را دارد.

این مجموعه از سال ۹۵ با تکیه بر جوانان متخصص در زمینه اخذ انواع ویزای مدت‌دار غیر توریستی با توجه به ارتباط و اعتبار بالا در سفارت خانه ها فعالیت خود را آغاز کرد.

در سال ۹۶ با توجه به افزایش تقاضا و تسهیل در امر ویزا به همراه سه فرد حقیقی و یک فرد حقوقی دیگر به تأسیس بنیاد علمی فرهنگی ایران و اروپا با شماره ثبت KVK-Number 74412451در آمستردام هلند مبادرت ورزیدیم و ضمن توسعه توانایی و انجام و ایجاد و برگزاری دوره‌های کوتاه مدت با ارائه مدرک در زمینه‌های مختلف رشته های تحصیلی و مشاغل گوناگون ارتباط موثر و نزدیک با سفارتخانه‌های عضو اتحادیه اروپا و دانشگاه‌های سرتاسر جهان توانایی و پتانسیل ویژه و منحصر به فرد میان موسسات ایجاد کردیم.

امروزه ارائه کلیه خدمات مشاوره جهت اعزام نیروی کار بر دانشجو به اقصی نقاط دنیا به صورت صفر تا صد در کنار متقاضیان هستیم و کلیه خدمات را به این افراد ارائه می‌دهیم.

همچنین طبق برنامه تجاری این بخش در صورت همکاری وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مرتبط و دانشگاه های داخلی امکان جذب و سازماندهی پذیرش دانشجو در کشور را داریم که امیدواریم این مهم تحقق یابد.

آف ترای

سایت مرجع گردشگری یک استارت آپ با بیزینس پلن تکمیل شده انتهای 1405 میباشد، که علاوه بر اطلاع رسانی و معرفی جاذبه های گردشگری ایران و ثبت تمامی رویدادها امکان ثبت درخواست و خرید با پتانسیل استفاده از شرکتهای گردشگری و اقامتگاه‌ها و خدمات حمل و نقل و کلیه خدمات گردشگری در ایران را شامل می‌شود و بعد از کامل شدن فاز یک با اضافه شدن چهار زبان به فاز جذب توریست خواهد رفت.

با توجه به شناخته شدن رهاسیر به عنوان مجری تورهای اروپا و سهولت و تخصص در اخذ ویزای توریستی در کشورهای اتحادیه اروپا از سفارتخانه های خاص توانستیم در کل این مدت انتخاب اول جمعیت زیادی از پزشکان و متخصصان جهت سفر به اروپا باشیم و در این زمینه توانایی های ارائه انواع خدمات توریستی را داریم.

پلت فرم گردشگری سلامت (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آنها به پزشکان و بیمارستانهای با کیفیت ایرانی است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می‌کنند رهاسیر در کنار خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز فراهم آورده است.

مجوز صدور ویزای درمانی از وزارت امور خارجه و پلیس مهاجرت و مجوز وزارت علوم و وزارت گردشگری برای فعالیت های این بخش امکان استفاده از کلیه خدمات را فراهم نموده است.

مجموعه ما دارای مجوز اخذ ویزای درمانی نوع T از وزارت امور خارجه، وزارت گردشگری و اخذ کد ناجا از اداره پلیس امنیت به صورت مستقیم و اخذ مجوز از وزارت بهداشت و علوم پزشکی میباشد و در سریعترین زمان ممکن و حداقل هزینه فرآیند اخذ ویزا به انجام میرسد.