rahaseir

۰۲۱۴۵۸۰۶

جمهوری ایتالیا REPUBBLICA ITALIANA

کشوری اروپایی عضو اتحادیه اروپا و پایتخت آن، شهر تاریخی رم است. ایتالیا، نهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی میباشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیرهٔ سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌. کشور ایتالیا به دلیل شکل ظاهری آن به کشور چکمه معروف شده است.

واحد پول ایتالیا یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی میباشد. جمعیت ایتالیا حدود ۶۰ میلیون نفر است و اکثر مردم آن مسیحی میباشند. پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و کشوری توریستی است. دو کشور مستقل بسیار کوچک واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار گرفته اند. جالب است بدانید، یک تکه از خاک این کشور هم داخل سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نام دارد. ایتالیا و رم باستان مناسبات تاریخی بسیاری با ایران دارد و از نظر نژادی و فرهنگی با ایرانیان نزدیکی دارد.

تورهای گروهی ایتالیا در این پیج خدمت شما اطلاع رسانی میشود.

برای برنامه ریزی و شرکت در تورهای گروهی حدود 2 ماه زودتر باید ثبت نام کنید.

در صورتی که تعداد نفرات تور به حد نصاب حداقل 15 نفر نرسد، مجبور هستیم تور را به صورت انفرادی برگزار نماییم.

البته امکان اختصاص راهنما و برگزاری تور طبق درخواست شما مقدور میباشد.

تورهای طراحی شده در ماههای بعد تکرار خواهند شد. اگر به تور مد نظرتون در زمان مناسب نرسیدید نگران نباشید. تورهای زیر هر ماه برگزار خواهند شد…

وکتور

تور های ایتالیا مستقیم و ترکیبی

برای دیدن تورهای اروپا به پیج تورهای اروپا مراجعه کنید. ویزای اروپا برای دارندگان مدارک شغلی مناسب میتونه، گزینه خوبی باشه چون ایتالیا به مدارک شغلی اهمیت زیادی میده. بعد از گرفتن ویزای شینگن میتونید به سایر کشور های عضو شینگن سفر داشته باشید.

تور های گروهی اروپا