rahaseir

۰۲۱۴۵۸۰۶

آنتالیا

شهر آنتالیا در سمت جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد و از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک (Serik) و از غرب به شهر قورقودالی یا همان کورکوتلی (Korkuteli) محدود شده است. سفر به این شهر به افرادی توصیه می شود که در جستجوی مقصدی مناسب برای کسب آرامش یا لذت بردن از تفریحات ساحلی و گردش در میان طبیعت هستند. به دلیل توریستی بودن شهر آنتالیا و وجود تعداد زیادی مسافر در فصول مختلف سال، در بیشتر تعطیلات رسمی بازارچه، مراکز خرید و تفریحی باز و آماده پذیرایی از میهمانان می‌باشند.مساحت این شهر 1.417 کیلو متر مربع است و واحد پول این شهر لیر و فاصله زمانی شهر آنتالیا یک ساعت و نیم از تهران عقب تر است.

هتل Brut Lara

هتل Brut Lara با فضایی دنج و خصوصی از هتل‌های لارا است. این هتل امکاناتی چون ساحلی زیبا، وسایل ورزشی، مرکز اسپا و سلامتی و کلوب کودکان را دارد. هتلی با ویلاهای مدرن، کلبه‌های ساحلی و استخرهای خصوصی به نام IC Hotels Residence از جمله هتل‌های پرطرفدار منطقه لارا محسوب می‌شود.

آمفی تئاتر آسپندوس

آمفی تئاتر آسپندوس یکی از آثار بازمانده‌ی دیگر از دوران رومیان باستان در آنتالیا است. این آمفی‌ تئاتر مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته و یکی از جذاب‌ترین آثار باستانی آنتالیا به حساب می‌آید. در آمفی تئاتر آسپندوس مسابقات گلادیاتوری زیادی برگزار می‌شد که در نهایت گلادیاتور برتر با دختر پادشاه ازدواج می‌کرد. این مکان دقیقا فیلم‌های مربوط به دوره‌ی رومیان باستان را برایتان به تصویر خواهد کشید.