بلغارستان

کشور زیبایی ها

بلغارستان

بلغارستان در جنوب شرقی اروپا واقع شده است و از شمال در مجاورت رومانی و از شرق به دریای سیاه و از جنوب به ترکیه و یونان و از غرب به صربستان و مقدونیه منتهی می شود. بلغارستان داری تاریخ غنی و ریشه در اعصار کهن دارد.

وارنا

وارنا یکی از قدیمی ترین شهرهای اروپا است.فرهنگ های متعدد در این منطقه به هم آمیخته شده اند. در حومه وارنا هنگام حفاریهای باستان شناسی در مکانی که نکروپولیس Necropolis نامیده می شود، قدیمی ترین گنجینه طلای دنیا مربوط به هزاره چهارم قبل از میلاد کشف کردند.

واحد پول بلغارستان

واحد پول بلغارستان، لوا می باشد و هر لوا برابر با 100 استوتینکی(واحد جزء لوا) می باشد. نرخ برابری لوا حدودا`` معادل 1.955 یورو یا 0.63 دلار می باشد. سکه های 1،2،5،20 و 50 استوتینکی و سکه 1 لوی و اسکناسهای 2و5و10و20و50و 100و...لوی مورد استفاده قرار می گیرد.

#

هتل

دو تخته

یک تخته

1
⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 روزه
2.090.000

سفر نیمروزی با اتوبوس: تور پانورامیک از وارنا با اتوبوس با بازدید از مکان های دیدنی شهر، پل آسپاروخوف و کاتدرال. نمایش دلفین ها و زمان برای خرید در مرکز خرید.

سفر در کنار ساحل جنوبی دریای سیاه از روستاهای زیبایی می گذرد که هریک داستانی دارد. بازدید از شهر قدیمی نسبار که روی دماغه ای بیرون آمده از دریا واقع شده است ما را با مجموعه ای از کلیساهای قدیمی مواجه می سازد که قدمت آن ها به قرن سیزدهم میلادی بر میگردد.مغازه ها و کوچه های باریک و ساختمانهای قدیمی زمان را به گذشته و دوران یونانی ها و رومی ها و بیزانس برمی گرداند.

یک تور جذاب و تفریحی است که مسافرین به دو دسته تقسیم می شوند و هرکدام سوار بر کشتی جداگانه شده و با توپهای آبی ، از داخل کشتی به هم شلیک می کنند که لحظات شادی را رقم می زند.

سفر نیمروز با اتوبوس، گردش و بازدید از ظهر از بالچیک آغاز میشود، تفرجگاهی کوچک در شمال ساحل بلغاری دریای سیاه، بنیان شده در قرن پنجم قبل از میلاد، بالچیک امروزه مشهور است به عنوان اقامتگاه ییلاقی

تماس با ما

  •    ایران ، تهران ، فلکه دوم صادقیه ، سازمان آب غربی، گلستان یکم، پلاک 23، واحد 7

  •     صدای مشتری: 09017032223

  •     مدیریت: 09357822378

  •    ایمیل: rahaseir.agency@gmail.com

         

به ما پیام دهید

© تمامی حقوق محفوظ می باشد. شرکت خدمات مسافرتی رهاسیر

به کانال لحظه آخری رها سیر بپیوندید
Telegram_logo.svg